Меблі на замовлення
Штучний камінь
Столи, стільці
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

м.Київ,
вул. Червоногвардійська, 5
(метро Чернігівська)


Тел.:  (044) 222-85-29
Тел.:  (044) 222-85-41

email:
 
Вбудована техніка
(044) 222-85-29
грузоперевозки
Грузы и транспорт, грузоперевозки
ERA.COM.UA
интернет портал
Каталог сайтов на https://www.globalmarket.com.ua/
Штучний камінь – поза сумнівом унікальний високотехнологічний матеріал, основним компонентом виготовлення якого є акрилова смола, фарбувальні речовини і мінеральні наповнювачі (тригідрат алюмінію). З акрилового каменя можна отримати елементи інтер'єру будь-якого розміру і форми і створити власні, неповторні проекти.

Широко задіяні вироби з каменя в офісах і комерційних приміщеннях у вигляді СТІЛЬНИЦЬ, БАНКІВСЬКИХ СТІЙОК, СТІЙОК ТИПУ "RECEPTION" і ПРИЛАВКІВ, МЕБЛІВ та їх елементів. А також ДЕТАЛЕЙ ІНТЕР'ЄРУ, НАСТІННОГО ПОКРИТТЯ, декоративних виробів, АКСЕСУАРІВ і навіть скульптур.
Особливо цінний і практичний наш матеріал для підприємств громадського харчування, в медичних установах і інших місцях суспільного користування. Оскільки акриловий камінь Staron® - довговічний, екологічно чистий, легко піддається чистці, за допомогою звичайного мильного розчину. А найголовніше, володіє рідкісною і цінною якістю ремонтопридатності, що особливо вигідно, при використанні виробів в РЕСТОРАНАХ, БАРАХ, КАФЕ), БАНКАХ, КІНОТЕАТРАХ, РОЗВАЖАЛЬНИХ ЦЕНТРАХ, МАГАЗИНАХ, і багатьох інших суспільних місцях. Відмітною особливістю є і  велика кількість кольорових рішень, можливість створення довільних форм, безшовне з'єднання частин, при якому виріб виглядає цілісним і функціональним - це основні властивості всіх виробів зі штучного каменю.

Завдяки особливій технології обробки каменя, ви матимете унікальну можливість спостерігати у себе на кухні або в будинку оригінальний виріб, будь-якої форми, в одиничному екземплярі, який виразно повторює ваш власний смак і бачення стилю! Можливість комбінувати кольорову гамму надасть могутній поштовх вашій фантазії. А створений інтер'єр виглядатиме престижно і респектабельно! Використання стільниці зі штучного каменю в кухонному інтер'єрі перетворює атмосферу в домі до невпізнанності. Саме стільниця задає тон і стиль всій кухонній атрибутиці. Стільниця зі штучного каменю, що вдало підібрана за кольором до основної кольорової гами інтер'єру, привносить відчуття монументальності, стабільності та впевненості в завтрашньому дні.

Стільниці зі штучного каменю є не тільки довговічними і практичними, але й надзвичайно красивими та елегантними. Вони можуть бути типовими, а можуть створюватися і за індивідуальним проектом. Різномаїття кольорів і фактур штучного каменю створює воістину необмежений вибір стільниць з цього матеріалу.

Штучний камінь поєднує в собі ряд унікальних особливостей і практично за всіма характеристиками перевершує природний матеріал або пластик. Штучний камінь міцніше мармуру, його міцність може зрівнятися з міцністю бетону. У побутових умовах штучний камінь складно навіть подряпати, але навіть якщо це відбулося, то поверхню легко відновити. Для стільниць це дуже важлива характеристика. Меблі зі штучного каменю не горять, витримують високу температуру і хімічно інертні.

Штучний камінь не містить пір, не сиріє, не зберігає запахи, не заселюється ніякими мікроорганізмами. Тому так популярні стільниці та мийки зі штучного каменю. Гігієнічність дуже важлива характеристика для стільниць, тому що робоча поверхня постійно стикається з посудом та продуктами харчування.


До вашої уваги галерея зображень - деякі приклади використання каменя в різних інтер'єрах та палітра кольорів на будь-який смак
01
04
09
10
16
18
19
21
31
33
02
03
05
06
11
12
13
15
17
20
01
02
03
05
06
07
08
09
011
012
На кухні
У ванній кімнаті
Інші інтер'єри
відкрити палітру кольорів у окремому вікні
Палітра кольорів - штучний камінь "Staron"
Увага ! Кольори на Вашому моніторі можут відрізнятися від натурального кольору каменя !
SSH Design Studio  ·  All Rights reserved  ·  e-mail: ssh.ukr@gmail.com
по-русски
українською