Меблі на замовлення
Штучний камінь
Столи, стільці
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

м.Київ,
вул. Червоногвардійська, 5
(метро Чернігівська)


Тел.:  (044) 222-85-29
Тел.:  (044) 222-85-41

email:
 
Вбудована техніка
(044) 222-85-29
грузоперевозки
Грузы и транспорт, грузоперевозки
ERA.COM.UA
интернет портал
Каталог сайтов на https://www.globalmarket.com.ua/
Штучний (литий) мармур - виразний матеріал, який може створити інтер'єр спокуси чи простоти, тепла чи прохолоди, розкоші чи мінімалізму. Штучний мармур виготовляють вакуумним спіканням гранулянтів і відсівань природного каменю різних кольорів і розмірів з додаванням білого чи сірого цементу вищого ґатунку.

Полімербетон (саме таку назву він має на мові хіміків) - це затверділа високонаповнена поліефірна смола. У його склад входить мінеральний наповнювач (найчастіше кварцовий пісок або мармурова крихта, рідше - вапняк), затверділа високонаповнена поліефірна та пігменти. Застосовуючи відповідні пігменти, можна отримати полімербетон "чистих" тонів або імітувати різні природні камені: малахіт, змійовик, діабаз, лазурит, корал, мармур, граніт та ін. З цієї причини штучний мармур має декілька торгівельних назв: штучний мармур, литий мармур, штучний камінь.

Внутрішні підвіконня зі штучного мармуру - це випробувана та надійна якість. Широка кольорова гама підвіконників чудово гармонує з сучасним дизайном та дозволяє використовувати цей матеріал в різних дизайнерських рішеннях.Переваги штучного мармуру:

Теплостійкість - без будь-яких наслідків ви можете поставити на штучний мармур тільки-що зняту з плити сковорідку. З цього матеріалу виготовляються полички на каміни.
Водостійкість - в штучного мармуру мінімальний коефіцієнт водопоглинання (менший, ніж у натурального мармуру, на якому залишаються сліди від чаю, шампуню, фруктового соку). Штучний мармур захищений від таких впливів завдяки міцному зовнішньому покриттю.
Міцність - штучний мармур міцніший за натуральний. Він має однакову густину по всьому об'єму, є стійким до дії агресивного середовища (кислот, ацетону, різних розчинників, лугів).
Низька теплопровідність - предмети, виконані з даного матеріалу, довго зберігають тепло.
Чудовий естетичний вигляд - сучасне виробництво підвіконь зі штучного мармуру дозволяє виготовляти підвіконня різної фактури й кольору - від однотонного білого до практично точного відтворення натурального каменю. Таке підвіконя гармонійно вписується в інтер'єр, підкреслюючи індивідуальність Вашого будинку.
Догляд за штучним мармуром - абсолютно простий. Миється й чиститься звичайною водою або рідкими миючими засобами, що не містять абразиву.
Колір не змінюється з часом - натуральний мармур може за кілька років пожовкнути, особливо, якщо в ньому багато солей заліза, а в приміщенні волого. Штучному мармуру це не загрожує: кожна крупинка мінералу в ньому укладена в оболонку з полімеру, отже, штучний мармур не взаємодіє з водою та повітрям.
Монтаж - монтаж здійснюється за допомогою звичайних клейових сумішей (типу „Терміт”, „Ферозіт”), монтажної піни й клинів або звичайного цементу.
Ремонтопридатність - на відміну від натурального мармуру, подряпини, тріщини та інші дефекти на поверхні штучного мармуру легко усуваються. Ремонт підвіконня не створює значних труднощів.
Теплий на дотик - штучний мармур та вироби з нього теплі на дотик, натуральний мармур – холодний.
Гігієнічність - штучний мармур є однорідним непористим матеріалом. Натуральний мармур завжди пористий і, як наслідок, не гігієнічний.
Екологічність -
не містить шкідливих для здоров'я речовин, не токсичний, у нього повністю відсутній радіоактивний фон, властивий декоративним природним каменям. Крім того, за рахунок вмісту смол він володіє високими антибактеріальними характеристиками.
m1
m2
m3
m4
chokolate
malahit
marble_05
marble_cafe
white
marble_ital_style
java1
white_krivo
SSH Design Studio  ·  All Rights reserved  ·  e-mail: ssh.ukr@gmail.com
українською
по-русски