Меблі на замовлення
Штучний камінь
Столи, стільці
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

м.Київ,
вул. Червоногвардійська, 5
(метро Чернігівська)


Тел.:  (044) 222-85-29
Тел.:  (044) 222-85-43

email:
 
Вбудована техніка
(044) 222-85-29
грузоперевозки
Грузы и транспорт, грузоперевозки
ERA.COM.UA
интернет портал
Каталог сайтов на https://www.globalmarket.com.ua/
CHESTER (1+4)

CHESTER (1+4)

CHESTER (1+6)

CHESTER (1+6)

SADOMI (1+4)

SADOMI (1+4)

STARTER (1+4)

STARTER (1+4)

STARTER (1+4) розкладний

STARTER (1+4) розкладний

Єдність стилю та дизайну створюють ці кухонні комплекти. Вони чудово впишуться як в невеличку кухню, так і в шикарну вітальню.  Зроблені з натурального дерева, вони подарують вашому дому тепло і затишок, стануть справжньою прикрасою інтер'єру вашого будинку.
SSH Design Studio  ·  All Rights reserved  ·  e-mail: ssh.ukr@gmail.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Обідній комплект Честер (1+4) складається зі стола, виготовленого з масиву натурального дерева Гевея (каучукове дерево) і 4 столярних стільців, виготовлених з того ж дерева.
Столешня столу з конусною крайкою набірна, виготовлена за класичною технологією, що передбачає тривалу витримку дерева перед обробкою, що гарантує якість виробу протягом довгих років. Стілець столярний, зібраний на спеціальній високоякісній фурнітурі, що забезпечує тривалу експлуатацію без розхитування. Сидіння стільця - набірне з масиву дерева гевея.

Дерево тонується під колір - темний дуб, вишня.
Розміри:  стіл 1143*715*740; стілець 440*485*820
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Обідній комплект Честер (1+6) складається зі стола, виготовленого з масиву натурального дерева Гевея (каучукове дерево) і 6 столярних стільців, виготовлених з того ж дерева.
Закруглена по торцях столешня столу з закругленою крайкою набірна, виготовлена за класичною технологією, що передбачає тривалу витримку дерева перед обробкою, що гарантує якість виробу протягом довгих років. Стілець столярний, зібраний на спеціальній високоякісній фурнітурі, що забезпечує тривалу експлуатацію без розхитування. Сидіння стільця - набірне з масиву дерева гевея.

Дерево тонується під колір - темний дуб, вишня.
Розміри:  стіл 1455*835*730; стілець 440*485*820
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Обідній комплект SADOMI (1+4) складається зі стола, виготовленого з масиву натурального дерева Гевея (каучукове дерево) і 4 столярних стільців, виготовлених з того ж дерева.
Столешня столу набірна, виготовлена за класичною технологією, що передбачає тривалу витримку дерева перед обробкою, що гарантує якість виробу протягом довгих років. Стілець столярний, зібраний на спеціальній високоякісній фурнітурі, що забезпечує тривалу експлуатацію без розхитування. Спинка стільця - дві поздовжніх і дві поперечних рейки. Сидіння стільця - м'які оббиті мікрофіброю (велюроподібна тканина).

Дерево тонується під колір - медовий, вишня, капучіно. Сидіння - колір бежевий.
Розміри:  стіл 1200*700*760; стілець 395*440*950
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Обідній комплект STARTER (1+4) складається зі стола, виготовленого з масиву натурального дерева Гевея (каучукове дерево) і 4 столярних стільців, виготовлених з того ж дерева.
Столешня столу із закругленою крайкою набірна, виготовлена за класичною технологією, що передбачає тривалу витримку дерева перед обробкою, що гарантує якість виробу протягом довгих років. Стілець столярний, зібраний на спеціальній високоякісній фурнітурі, що забезпечує тривалу експлуатацію без разхитування. Сидіння стільця - набрано з рейок.

Дерево тонується під колір - темний дуб, медовий, капучіно.
Розміри:  стіл 1100*700*760; стілець 440*485*820
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Обідній комплект STARTER (1+4) розкладний складається з розкладного столу, виготовленого з МДФ, облицьований шпоном натурального дерева Гевея (каучукове дерево) і 4-х столярних стільців, виготовлених з масиву дерева гевея.
Ніжки столу - масив натурального дерева гевея; столешня - МДФ, облицьований шпоном натурального дерева Гевея. Стіл має вставку, шириною 330мм. Стілець столярний, зібраний на спеціальній високоякісній фурнітурі, що забезпечує тривалу експлуатацію без розхитування. Сидіння м'яке оббите гобеленом (100% поліестер) .

Дерево - темний дуб, медовий, капучіно. Сидіння стільця - гобелен бежевого кольору.
Розміри:  стіл 1100 / 1430*700*760; стілець - 440*485*820
Гевея (rubberwood) - дерево щільних сортів деревини, росте на південному сході Азії. За своїми характеристиками близьке до деревини таких порід як горіх, вишня, груша. Має гарну фактуру і високу міцність.
по-русски
українською